OptiWaMag – projektu partneru sanāksme

Ņemot vērā radušos situāciju Eiropā Covid-19 vīrusa dēļ un ievērojot atbilstošus drošības pasākumus, OptiWaMag projekta partneri ir nolēmuši otro projekta partneru sanāksmi, ko bija paredzēts rīkot Ungārijā, Budapeštā, rīkot tiešsaistē. Sanāksmes datums paliek nemainīgs – videokonference norisināsies 26. un 27. martā.

OptiWaMag projektu atbalsta Eiropas Savienība – Interreg Europe programma un Eiropas reģionālās attīstības fonds. Projekta īstenotājs no Latvijas puses ir Rīgas Tehniskās universitātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts (BUNI).

Ja esat ieinteresēts jautājumos par atkritumu apsaimniekošanas inovācijām pilsētās un mājsaimniecībās, aicinām sekot līdzi projekta aktuālajai informācijai projekta Facebook vietnē un Facebook BUNI lapā.

Papildu informācija: www.buni.rtu.lv/interreg-eu-optiwamag

Projekta oficiālā mājas lapa: www.interregeurope.eu/optiwamag