Apaļā galda diskusija: Mājokļu pārvaldīšanas tirgus aktualitātes Latvijā un Vācijā

2018. gada 12. jūlijā Rīgā, Melngalvju namā notika Apaļā galda diskusija par mājokļu pārvaldīšanas tirgus attīstības aktualitātēm ar Latvijas un Vācijas nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmumu pārstāvjiem, kuru organizēja IWO e.V. (Initiative Wohnungswirtschaft Osteuropa e.V. – vācu val.) – Vācijā reģistrēta asociācija apvienojoša privāto un valsts partneru iniciatīvas mājokļu pārvaldīšanas un būvniecības ekonomikas attīstības atbalstam Austrumeiropā.

Kopā ar nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomas pārstāvjiem Ervīnu Straupi (Rīgas Nami), Ģirtu Beikmani (LNPAA) un Juri Vidži (SIA JNĪP) diskusijā par nekustamā īpašuma pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, profesionālās kvalifikācijas prasībām un augstākās profesionālās izglītības iegūšanas iespējām Latvijā piedalījās arī RTU Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta (BUNI) pārstāves Dr. Sanda Geipele un Iveta Stāmure.

Dr. Sanda Geipele klātesošos iepazīstināja ar BUNI institūta zinātniskajiem sasniegumiem, realizētajiem projektiem un ieskicēja nākotnes plānus, savukārt Iveta Stāmure prezentēja RTU IEVF BUNI institūta darbību izglītības jomā, kas saistīta ar nekustamā īpašuma pārvaldību.

Vācijas pusi pārstāvēja 22 nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomas uzņēmumu pārstāvji.