RTU BUNI turpina lepoties ar saviem absolventiem, studentiem un darbiniekiem!

2014. gadā bakalaura profesionālo studiju programmu “Nekustamā īpašuma pārvaldība” absolvēja autosportists Rihards Dainis.

Rihards Dainis ir dzimis un audzis Cēsīs, kur pabeidza Cēsu Valsts ģimnāziju. Pēc Cēsu Valsts ģimnāzijas absolvēšanas mainīja dzīves vietu, nokļūstot Rīgā, kur uzsāka studijas RTU BUNI bakalaura profesionālo studiju programmā “Nekustamā īpašuma pārvaldība”.

Paralēli studijām uzsāka aktīvi nodarboties ar autosportu un florbolu. Savā autosportista karjerā ir kļuvis gan par Latvijas, gan Baltijas autokrosa čempionu. Autokross ir dinamisks un aizraujošs sporta veids, kur nepieciešama laba sagatavotība. Tādēļ ļoti bieži visos procesos, lai sasniegtu augstus rezultātus, praktiski noderēja augstskolā gūtās zināšanas. Tāpat arī vairākas reizes kļuvis par vīriešu florbola čempionu, kas tiek izmantots kā fiziskās sagatavošanās instruments autokrosa starpsezonās.

Pašlaik darbojas ģimenes uzņēmumā, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību un apkalpošanu, jo pagaidām aktīvās autosportista karjeras dēļ darbu augstskolā iegūtajā profesijā ir gandrīz neiespējami apvienot ar profesionālu autosportu.

Galvenais hobijs – ceļošana, kad vismaz vienu mēnesi gadā dodas piedzīvojumos apkārt visai pasaulei.

Bijušie studiju biedri un draugi raksturo Rihardu kā aktīvu un dzīvespriecīgu cilvēku, kas vienmēr ar pilnu atdevi tiecas uz savu nosprausto mērķu sasniegšanu. Kā saka pats Rihards: “ Esmu nonācis pie secinājuma – galvenais, lai cilvēks labs, tad arī viss izdosies !!!”