Absolventu sasniegumi

Pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmas “Nekustamā īpašuma pārvaldība” 2017./2018. gada pavasara semestra absolvente Elžbeta Krumpļevska ir bijusi daudzu starptautisko daiļslidošanas sacensību laureāte.

Beidzoties aktīvai sportistes karjerai, no 16. gadu vecuma nodarbojas ar bērnu trenēšanu šajā sporta veidā.

Elžbeta eksternā pabeidza Daugavpils valsts poļu ģimnāziju. Savu izglītošanos turpināja Daugavpils Universitātē, lai apgūtu sporta un sociālo zinātņu skolotāja profesiju, kas nodrošināja iespēju strādāt Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolā par daiļslidošanas treneri.

Pirms trim gadiem Elžbeta nomainīja savu dzīvesvietu no Daugavpils uz Rīgu, kur kopā ar Aleksandru Rjabiņinu (treneri no Sankt – Pēterburgas, Krievijā) atvēra Starptautisko daiļslidošanas skolu (International figure skating school), kura bāzējas gan Rīgā, gan Maskavā (Krievijā).

Paralēli tam Elžbeta 2016. gada septembrī uzsāka studijas Rīgas Tehniskajā universitātē, lai iegūtu arī tehnisku izglītību ar Namu pārvaldnieka kvalifikāciju. 2018. gada jūnijā Elžbeta Krumpļevska aizstāvēja kvalifikācijas darbu Namu pārvaldnieka kvalifikācijas iegūšanai Rīgas Tehniskajā universitātē un tika aizstāvēts arī bakalaura darbs Daugavpils universitātē.

Elžbeta uzskata, ka “… ceļš uz panākumiem iet caur pašpilnveidošanos, pacietību, savstarpēju cieņu starp iesaistītajām personām jebkurā darbā!”