Mūsu students kopā ar kolēģiem izmēģina spēkus LIAA organizētajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2017”

Valters Veinbergs (bakalauru profesionālās studiju programmas “Nekustamā īpašuma pārvaldība” 3. kursa students ) no uzņēmuma Nordic Hardwood Factory (FasādePro, SIA) kopā ar saviem kolēģiem piedalījās Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2017”, kura noslēguma ceremonija notika 2017. gada 7. decembrī Rīgas pilī, kur visus finālistus un dalībniekus sveica konkursa patrons Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Uzņēmums piedalījās ar savu jauno, inovatīvo produktu “liekto līniju paneļi” kategorijā “Inovatīvākais produkts”. Tomēr, saistībā ar to, ka tika saņemti 107 pieteikumi četrās kategorijās, tad pie tik sīvas konkurences uzņēmuma piedāvātais produkts netika virzīts uz otro kārtu. Apsveicam ar uzdrīkstēšanos, mērķtiecību un drosmi! Lai veicas nākošgad!

Konkursu “Eksporta un inovācijas balva” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju rīko jau trīspadsmito gadu, un tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.