Divas vieslekcijas studiju kursa “Ievads nekustamā īpašuma nozarē” ietvaros

Profesionālo bakalauru studiju programmas “Nekustamā īpašuma pārvaldība”1. kursa studentiem 2017. gada 26.septembris ir nozares profesionāļu diena – divas vieslekcijas studiju kursa “Ievads nekustamā īpašuma nozarē” ietvaros.

Pirmais pie studentiem viesojās mūsu realizēto studiju programmu absolvents un uzņēmējs Rihards Gederts, kas stāstīja studentiem par savu pieredzi gan studiju laikā, gan pēc tam.

Tad ar vieslekciju viesojās Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs, arī mūsu absolvents un uzņēmējs Ģirts Beikmanis.

Pagājušajā nedēļā pie mūsu studentiem viesojās mūsu studente, SIA “Vestabalt” darījumu vadītāja Natalja Samuilova! Ar studentiem tikās arī Deivids Cjukša, kas dalījās ar savu pieredzi.

Paldies par ieguldīto darbu! Vieslekciju cikls turpināsies!

0 replies